Lubiatowo Villa Rosa. Zapraszamy!

Menu:

Lubiatowo, galeria
Jedno ze zdjęć w naszej galerii

Lubiatowo, na maps google
Lubiatowo na maps.google.com

Strona PAN w Lubiatowie (aktualne dane meteo!)
Lubiatowo - Kamera internetowaKamera IBW PAN

Pokoje do wynajęcia

Lubiatowo, willa Villa Rosa w kształcie L.Budynek w kształcie litery L składa się z dwurodzinnego domu i części dla gości, w której znajduje się kilka pokoi każdy o powierzchni 20 m kw. łącznie z łazienką i kuchnią lub aneksem kuchennym.

Jeden z pokoi 2 do 4 osobosobowe pokoje do wynajęcia, dysponują antresolami z materacami dla dzieci, na które można się dostać po drabinie. Pokoje do wynajęcia da się również połączyć ze sobą tak, że może w nich mieszkać razem do 8 osób. W tym samym budynku znajduje się także mały, wspólny pokój telewizyjny.

antresola antresolakuchnia i obok lazienkaCentralne ogrzewanie w okresie przejściowym i w zimie zapewnia nie tylko ciepło, ale również ciepłą wodę. Za małą opłatą jest również do dyspozycji  wspólna dla wszystkich pralka. Kuchnie są wyposażone w m.in. kuchenkę gazową, garnki, naczynia, lodówkę i ekspres do kawy. Łazienki mają kabinę prysznicową, toaletę i umywalkę. Pokoje wyposażone są w kołdry, poduszki i pościel.

Huśtawka dla dzieci.W ogrodzie czeka na dzieci piaskownica i huśtawka, a do dyspozycji gości taras z miejscem do siedzenia. Do zwiedzania pięknych okolic oferujemy wypożyczenie rowerów.